Czy i jak budować współpracę międzysektorową?

Standardy współpracy międzysektorowej w powiecie oleckim
Projekt „Standardy współpracy międzysektorowej w powiecie oleckim’’ współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

18.11.2013
Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w trakcie realizacji projektu pn. „Standardy współpracy międzysektorowej w powiecie oleckim”. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Do udziału w projekcie zapraszamy pracowników jednostek samorządowych z powiatu oleckiego oraz ich jednostek organizacyjnych jak również przedstawicieli mieszkańców, działaczy i członków organizacji pozarządowych.

Więcej informacji na temat projektu oraz Formularz zgłoszenia znajdziecie Państwo na stronie www.stowarzyszenie.olecko.pl lub uzyskacie telefonicznie pod nr 87 520 22 08 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00- 14.00.

Z pozdrowieniem - Realizatorzy projektu
Stowarzyszenie Pomocy Społecznej i Ochrony Zdrowia im. Św. Łukasza w partnerstwie z Powiatem Oleckim

Załącznik:   Formularz zgłoszeniowy do udziału w projekcie