Stowarzyszenie Pomocy Społecznej i Ochrony Zdrowia im. św. Łukasza w Olecku – Rozpoczęliśmy ostatni etap modernizacji budynku

Strona Główna > Archiwum > Archiwum 2013 > Rozpoczęliśmy ostatni etap modernizacji budynku

Rozpoczęliśmy ostatni etap modernizacji budynku

9.10.2013 r.
Rozpoczął się ostatni etap modernizacji budynku zajmowanego przez Hospicjum w Olecku. Wykonywane są prace okładzinowe schodów głównych. W ramach realizowanego zadania zlikwidowaliśmy skutki erozji na schodach, następnie obłożymy granitem antypoślizgowym w kolorze brązu (brąz królewski), kamień zaimpregnujemy. Ważne jest dla nas bezpieczeństwo i komfort pacjentów oraz ich rodzin a także estetyka i stan techniczny zakładu.

Rozpoczęliśmy ostatni etap modernizacji budynku

Koszty realizacji zadania Hospicjum pokrywa ze środków własnych. Prosimy o wsparcie działań przy rozliczaniu podatku i przekazanie 1 % na nasz rzecz zakładu.