Zapraszenie do udziału w konferencji podsumowującej realizację projektu

Dobra współpraca w powiecie oleckim to standard

Fundacja Rozwoju Ziemi Oleckiej wraz ze Stowarzyszeniem Pomocy Społecznej i Ochrony Zdrowia im. św. Łukasza oraz Gminą Olecko serdecznie zapraszają do udziału w Konferencji podsumowującej realizację projektu „Dobra współpraca w powiecie oleckim to standard”, która odbędzie się w dniu 27 listopada 2013 r. o godz. 11:00 w Restauracji Astra w Olecku, ul. Partyzantów 7.

Tematem przewodnim niniejszej konferencji będzie omówienie kwestii standardów w organizacjach pozarządowych z terenu powiatu oleckiego. W załączeniu przesyłamy program spotkania.
Konferencja współfinansowana jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ze względów organizacyjnych prosimy o telefoniczne bądź mailowe potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 25 listopada 2013 r. do godz. 12:00, tel. 87/520-21-59 lub 698986157, e-mail: fundacja.olecko@tlen.pl.